Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 99,5% sub estimat
KARDATUXAN 20 mg
- Număr anunț
- DA40401431
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PLOIESTI (CUI 2844545)
- Furnizor / câștigător
- BIOEEL (CUI RO1199107)
- Cod CPV
- 33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.195,10 RON
- Valoare atribuită
- 10 RON 99,5% sub estimat
- Data publicării
- 15.05.2026 10:46
- Termen limită
- 20.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 18.05.2026 09:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
10 RON
din 2.195,10 RON estimat
99,5%
Adjudecat la 0,5% din estimat · economie 2.185,10 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.