Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie alimente pentru Cantina de Ajutor Social si Centrul de zi pt copii Jurjac.

Număr anunț
DA40411092
Autoritate contractantă
Directia de Asistenta Sociala Dorohoi (CUI 4392462)
Furnizor / câștigător
SABCO-S SRL (CUI RO17124453)
Cod CPV
03221111-7 · Sfecla (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
286,57 RON
Valoare atribuită
312,80 RON
Data publicării
18.05.2026 10:59
Termen limită
23.05.2026 17:00
Data finalizării
18.05.2026 11:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

312,80 RON

din 286,57 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.