Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sonde intubatie endotraheala FLEXOMETALICA / RANFORSATA / Sonde IOT flexometalice cu balonas
- Număr anunț
- DA40412439
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetean de Urgenta Slobozia (CUI 4231768)
- Furnizor / câștigător
- ALPHA NED 2000 EXIM SRL (CUI RO13393416)
- Cod CPV
- 33141641-5 · Sonde (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 678,70 RON
- Valoare atribuită
- 678,70 RON
- Data publicării
- 18.05.2026 11:43
- Termen limită
- 23.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 18.05.2026 15:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
678,70 RON
din 678,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro