Acasă · Licitații
· Consumabile medicale nechimice de unica folosinta si consumabile hematologice (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Eprubete PP / eprubeta / tub / tuburi sumar de urina, diam. 16 mm, 10 ml, marcaj CE, DELTALAB
- Număr anunț
- DA40410914
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Costache Nicolescu Dragasani (CUI 2574042)
- Furnizor / câștigător
- PARTNERS MEDICAL SOLUTION S.R.L. (CUI RO12036920)
- Cod CPV
- 33141000-0 · Consumabile medicale nechimice de unica folosinta si consumabile hematologice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 300 RON
- Valoare atribuită
- 300 RON
- Data publicării
- 18.05.2026 10:53
- Termen limită
- 23.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 18.05.2026 11:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
300 RON
din 300 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro