Ofertă acceptată Cumpărare directă

Contract de prestari servicii asistent medical generalist pentru Sectia Recuperare, Medicala

Număr anunț
DA40381455
Autoritate contractantă
Spital Clinic Municipal "Filantropia" Craiova (CUI 5002177)
Furnizor / câștigător
DIACONU M. IULIANA-LOREDANA - ASISTENT MEDICAL GENERALIST (CUI 54521318)
Cod CPV
85141200-1 · Servicii prestate de personalul de asistenta medicala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.910 RON
Valoare atribuită
5.910 RON
Data publicării
13.05.2026 12:14
Termen limită
19.05.2026 17:00
Data finalizării
18.05.2026 14:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.910 RON

din 5.910 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.