Ofertă acceptată Cumpărare directă

PLACINTA CU MAR/ DOVLEAC

Număr anunț
DA40408874
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT "ELENA DOAMNA (CUI 29084751)
Furnizor / câștigător
BRUTARIA DOMNEASCĂ S.R.L. (CUI 41192833)
Cod CPV
15810000-9 · Produse de panificatie, produse de patiserie si de cofetarie proaspete (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
277,68 RON
Valoare atribuită
277,68 RON
Data publicării
18.05.2026 09:45
Termen limită
23.05.2026 17:00
Data finalizării
18.05.2026 12:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

277,68 RON

din 277,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.