Ofertă acceptată Cumpărare directă

POST IT CUB NEON

Număr anunț
DA40412507
Autoritate contractantă
CASA JUDETEANA DE PENSII GORJ (CUI 13596682)
Furnizor / câștigător
ZEUS SRL (CUI RO2159860)
Cod CPV
22816300-6 · Post-it (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
61,88 RON
Valoare atribuită
61,88 RON
Data publicării
18.05.2026 11:45
Termen limită
23.05.2026 17:00
Data finalizării
18.05.2026 13:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

61,88 RON

din 61,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.