Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SCHMEES SAMP PL.SALB1L 167 BUC 1169 RON
- Număr anunț
- DA40407762
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI BRAILA (CUI 17093659)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
- Cod CPV
- 33711610-6 · Sampoane (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.169 RON
- Valoare atribuită
- 1.169 RON
- Data publicării
- 18.05.2026 08:53
- Termen limită
- 23.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 18.05.2026 15:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.169 RON
din 1.169 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro