Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PUNGA EXTRACTIE LAPAROSCOPICA 720 MM / 10 MM= IUN 2026 MS=REF 21171/12.05.2026=DF 177=POZ.640
- Număr anunț
- DA40405744
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
- Furnizor / câștigător
- B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI RO11080242)
- Cod CPV
- 33169000-2 · Instrumente chirurgicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.950 RON
- Valoare atribuită
- 1.950 RON
- Data publicării
- 15.05.2026 14:05
- Termen limită
- 20.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 18.05.2026 11:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.950 RON
din 1.950 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro