Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Plic DL siliconic fereastra dreapta Personalizat
- Număr anunț
- DA40414069
- Autoritate contractantă
- Compania de Apa Oltenia SA (CUI RO11400673)
- Furnizor / câștigător
- CAPA TECH S.R.L. (CUI RO16047484)
- Cod CPV
- 30199230-1 · Plicuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.560 RON
- Valoare atribuită
- 1.560 RON
- Data publicării
- 18.05.2026 12:40
- Termen limită
- 23.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 18.05.2026 15:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.560 RON
din 1.560 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro