Ofertă refuzată Cumpărare directă

Biblioraft bibliorafturi plastifiat plastefiat 7.5 cm 75 mm A4 cu margine metalica certificare FSC B

Număr anunț
DA40408014
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF. APOSTOL ANDREI (CUI 4301103)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
30197210-1 · Bibliorafturi (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
727,50 RON
Valoare finală
727,50 RON
Data publicării
18.05.2026 09:06
Termen limită
23.05.2026 17:00
Data finalizării
18.05.2026 16:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.