Ofertă acceptată Cumpărare directă

Separatoare separator intercalatoare intercalator carton 105x240 pentru bibliorafturi 100 file B4U I

Număr anunț
DA40407879
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF. APOSTOL ANDREI (CUI 4301103)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
30191000-4 · Echipament de birou, cu exceptia mobilierului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
61,80 RON
Valoare atribuită
61,80 RON
Data publicării
18.05.2026 08:59
Termen limită
23.05.2026 17:00
Data finalizării
18.05.2026 16:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

61,80 RON

din 61,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.