Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Pix pixuri cu mecanism corp din plastic cu grip 0.7mm 0.7 mm AIHAO AH-143 ALBASTRU IMP
- Număr anunț
- DA40407828
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF. APOSTOL ANDREI (CUI 4301103)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
- Cod CPV
- 30192121-5 · Pixuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 345 RON
- Valoare finală
- 345 RON
- Data publicării
- 18.05.2026 08:56
- Termen limită
- 23.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 18.05.2026 16:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.