Ofertă acceptată Cumpărare directă

Conector de joasa presiune spiralat simplu pt injectomat Medrad Salient

Număr anunț
DA40407137
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta "Prof. Dr. Nicolae Oblu" Iasi (CUI 4540810)
Furnizor / câștigător
LUMAMED HEALTH & CARE SRL (CUI RO27335105)
Cod CPV
33194110-0 · Pompe de perfuzie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.500 RON
Valoare atribuită
9.000 RON
Data publicării
18.05.2026 08:04
Termen limită
23.05.2026 17:00
Data finalizării
18.05.2026 11:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.000 RON

din 7.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.