Ofertă acceptată Cumpărare directă

Legume

Număr anunț
DA40416866
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PP NR. 21 (CUI 29357029)
Furnizor / câștigător
GIORGIA SI CRIS S.R.L. (CUI 15395006)
Cod CPV
03221000-6 · Legume (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.086,44 RON
Valoare atribuită
1.086,44 RON
Data publicării
18.05.2026 14:24
Termen limită
23.05.2026 17:00
Data finalizării
18.05.2026 15:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.086,44 RON

din 1.086,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.