Ofertă acceptată Cumpărare directă

REPARARE ELEMENT RACIRE LDE - DEPOUL IASI

Număr anunț
DA40416688
Autoritate contractantă
SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
Furnizor / câștigător
TERMODISTRIB S.R.L. (CUI RO24676817)
Cod CPV
50221000-0 · Servicii de reparare si de intretinere a locomotivelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.120 RON
Valoare atribuită
21.120 RON
Data publicării
18.05.2026 14:15
Termen limită
23.05.2026 17:00
Data finalizării
18.05.2026 14:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.120 RON

din 21.120 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.