Ofertă acceptată Cumpărare directă

Terminal mobil Google Pixel 10

Număr anunț
DA40415698
Autoritate contractantă
Serviciul de Telecomunicatii Speciale (CUI 4267230)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
32252000-4 · Telefoane GSM (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.264,44 RON
Valoare atribuită
8.264,44 RON
Data publicării
18.05.2026 13:39
Termen limită
23.05.2026 17:00
Data finalizării
18.05.2026 15:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.264,44 RON

din 8.264,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.