Ofertă acceptată Cumpărare directă

VENTILATOR PERETE OV 2E 300 2300RPM 145W

Număr anunț
DA40415046
Autoritate contractantă
COMPANIA MUNICIPALA MANAGEMENTUL TRAFICULUI BUCURESTI SA (CUI 37832101)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
42522000-1 · Alte ventilatoare decat cele de uz casnic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
492,12 RON
Valoare atribuită
492,12 RON
Data publicării
18.05.2026 13:15
Termen limită
23.05.2026 17:00
Data finalizării
18.05.2026 15:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

492,12 RON

din 492,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.