Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 4,0% sub estimat
SURFANIOS PREMIUM-Dezinfectant detergent de nivel intermediar pentru suprafete- 5 litri
- Număr anunț
- DA40413805
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE VOILA (CUI 2845826)
- Furnizor / câștigător
- UNIMEDIK IMPEX SRL (CUI RO30410916)
- Cod CPV
- 24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.000 RON
- Valoare atribuită
- 2.880 RON 4,0% sub estimat
- Data publicării
- 18.05.2026 12:32
- Termen limită
- 23.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 18.05.2026 15:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.880 RON
din 3.000 RON estimat
4,0%
Adjudecat la 96,0% din estimat · economie 120 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.