Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor
- Număr anunț
- DA40409437
- Autoritate contractantă
- Serviciul de Ambulanta Judetean Vaslui (CUI 7422584)
- Furnizor / câștigător
- GRUP-STING GUARD S.R.L. (CUI 40638750)
- Cod CPV
- 24951230-6 · Incarcatura pentru extinctoare de incendii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.907 RON
- Valoare atribuită
- 1.907 RON
- Data publicării
- 18.05.2026 10:06
- Termen limită
- 23.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 18.05.2026 14:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.907 RON
din 1.907 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro