Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Detergent detergenti solutie clor dezinfectant 1L 1 L 1 LITRU SANO JAVEL CLOR PROFESIONAL
- Număr anunț
- DA40408357
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR 3 MANGALIA (CUI 29067041)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
- Cod CPV
- 39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 35,94 RON
- Valoare atribuită
- 35,94 RON
- Data publicării
- 18.05.2026 09:22
- Termen limită
- 23.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 18.05.2026 13:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
35,94 RON
din 35,94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro