Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dezinfectant dezinfectanti pentru maini si tegumente 1L 1 llitru 1000ml 1000 ml cu pompita KLINTENSI

Număr anunț
DA40417050
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC C.F. TIMISOARA (CUI 2491516)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
33741300-9 · Dezinfectant pentru maini (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.677,36 RON
Valoare atribuită
1.677,36 RON
Data publicării
18.05.2026 14:32
Termen limită
23.05.2026 17:00
Data finalizării
18.05.2026 16:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.677,36 RON

din 1.677,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.