Ofertă acceptată Cumpărare directă

Programul National de Sanatate Mintala si Profilaxie in Patologia Psihiatrica Spital Jebel

Număr anunț
DA40413339
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE SI PENTRU MASURI DE SIGURANTA JEBEL (CUI 5189300)
Furnizor / câștigător
BANAT GROUP SOLUTIONS SRL (CUI RO35074574)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
82.644,63 RON
Valoare atribuită
82.644,63 RON
Data publicării
18.05.2026 12:15
Termen limită
23.05.2026 17:00
Data finalizării
18.05.2026 12:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

82.644,63 RON

din 82.644,63 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.