Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Asistenta tehnica de specialitate privind apararea impotriva incendiilor
- Număr anunț
- DA40391044
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic C.F. nr. 2 Bucuresti (CUI 4505316)
- Furnizor / câștigător
- MIRAVIEW PROFESSIONAL FIRE SAFETY S.R.L. (CUI 40006258)
- Cod CPV
- 79933000-3 · Servicii de asistenta de proiectare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20.400 RON
- Valoare atribuită
- 20.400 RON
- Data publicării
- 14.05.2026 11:09
- Termen limită
- 23.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 18.05.2026 10:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
20.400 RON
din 20.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro