Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 100,0% sub estimat
FURNIZARE SISTEM STOCARE ENERGIE ELECTRICA – D.S. VALCEA
- Număr anunț
- SCN1176501
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
- Cod CPV
- 31400000-0 · Acumulatori, pile galvanice si baterii primare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 30.000 RON
- Valoare atribuită
- 0 RON 100,0% sub estimat
- Data publicării
- 18.06.2026 09:39
- Anunț de atribuire
- SCNA1135099
- Termen limită
- 30.06.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1273551
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
VARTEC SERVICES S.R.L. CUI 46022996
Valoare atribuită
0 RON
din 30.000 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 30.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.