Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TONER HP NR 415-COLOR-W2031A/W2032A/W2033A;TONER HP 415A-BLACK
- Număr anunț
- DA40413713
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA DE METEOROLOGIE RA (CUI RO11672708)
- Furnizor / câștigător
- D & D BIROTICA SRL (CUI RO13191433)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.960 RON
- Valoare atribuită
- 2.960 RON
- Data publicării
- 18.05.2026 12:28
- Termen limită
- 23.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 18.05.2026 12:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.960 RON
din 2.960 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro