Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TONER HP-508X-CF361X/CF362X/CF633X (CY/MG/YL);TONER HP508X-CF360X BLACK
- Număr anunț
- DA40412558
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA DE METEOROLOGIE RA (CUI RO11672708)
- Furnizor / câștigător
- D & D BIROTICA SRL (CUI RO13191433)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.900 RON
- Valoare atribuită
- 9.900 RON
- Data publicării
- 18.05.2026 11:48
- Termen limită
- 23.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 18.05.2026 12:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
9.900 RON
din 9.900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro