Ofertă acceptată Cumpărare directă

GLUCOZA 5% 500ML*20FL-GLUCOSUM

Număr anunț
DA40410652
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC DR. GHEORGHE CONSTANTINESCU BUMBESTI-JIU (CUI 4448199)
Furnizor / câștigător
PHARMA SA (CUI RO13591928)
Cod CPV
33692700-4 · Solutii de glucoza (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.220,40 RON
Valoare atribuită
1.220,40 RON
Data publicării
18.05.2026 10:44
Termen limită
23.05.2026 17:00
Data finalizării
18.05.2026 11:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.220,40 RON

din 1.220,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.