Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Enhancin 875mg/125mg-cpr.film. x 14-Terapia ( AMOXICILLINUM + ACIDUM CLAVULANICUM )
- Număr anunț
- DA40409105
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Salonta (CUI 4287947)
- Furnizor / câștigător
- DONA. LOGISTICA S.A. (CUI RO3596251)
- Cod CPV
- 33651000-8 · Antiinfectioase generale pentru uz sistemic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 111,20 RON
- Valoare atribuită
- 111,20 RON
- Data publicării
- 18.05.2026 09:54
- Termen limită
- 23.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 18.05.2026 11:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
111,20 RON
din 111,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro