Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Doxorubicina 2mg/ml-conc.pt.sol.perf. x 25ml x 1fl-Accord Healthcare PL DOXORUBICINUM
- Număr anunț
- DA40406376
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Targu.Mures (CUI 4323209)
- Furnizor / câștigător
- DONA. LOGISTICA S.A. (CUI RO3596251)
- Cod CPV
- 33652100-6 · Antineoplazice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.990 RON
- Valoare atribuită
- 5.990 RON
- Data publicării
- 15.05.2026 15:16
- Termen limită
- 23.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 18.05.2026 11:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.990 RON
din 5.990 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro