Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 100,0% sub estimat

Livostin 20mg/40mg

Număr anunț
DA40399126
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PLOIESTI (CUI 2844545)
Furnizor / câștigător
DONA. LOGISTICA S.A. (CUI RO3596251)
Cod CPV
33641100-6 · Antiinfectioase si antiseptice pentru ginecologie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.575 RON
Valoare atribuită
0,50 RON 100,0% sub estimat
Data publicării
15.05.2026 09:06
Termen limită
23.05.2026 17:00
Data finalizării
18.05.2026 11:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

0,50 RON

din 2.575 RON estimat 100,0%

Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 2.574,50 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.