Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 99,9% sub estimat
Livostin 20mg/40mg
- Număr anunț
- DA40399042
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PLOIESTI (CUI 2844545)
- Furnizor / câștigător
- DONA. LOGISTICA S.A. (CUI RO3596251)
- Cod CPV
- 33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 598,50 RON
- Valoare atribuită
- 0,30 RON 99,9% sub estimat
- Data publicării
- 15.05.2026 09:03
- Termen limită
- 23.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 18.05.2026 11:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
0,30 RON
din 598,50 RON estimat
99,9%
Adjudecat la 0,1% din estimat · economie 598,20 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.