Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Paracetamol 10mg/ml-sol.perf. x 100ml x 10fl-B.Braun Melsungen DE
- Număr anunț
- DA40393313
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORS. "PROF. DR. IOAN PUSCAS" SIMLEU SILVANIEI (CUI 4291530)
- Furnizor / câștigător
- DONA. LOGISTICA S.A. (CUI RO3596251)
- Cod CPV
- 33661200-3 · Analgezice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.680 RON
- Valoare atribuită
- 1.734,90 RON
- Data publicării
- 14.05.2026 12:47
- Termen limită
- 23.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 18.05.2026 09:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.734,90 RON
din 1.680 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro