Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ASPIRATOR WD 6 P S V-30/6/22/T 1.628-360
- Număr anunț
- DA40415899
- Autoritate contractantă
- COMUNA CARCEA (CUI 16346370)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 39713430-6 · Aspiratoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 955,36 RON
- Valoare atribuită
- 955,36 RON
- Data publicării
- 18.05.2026 13:46
- Termen limită
- 23.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 18.05.2026 13:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
955,36 RON
din 955,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro