Ofertă acceptată Cumpărare directă

Coroane tricolore

Număr anunț
DA40412534
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 VADU MOLDOVEI (CUI 14124211)
Furnizor / câștigător
COSTEL PINCU S.R.L. (CUI 43159949)
Cod CPV
39296000-3 · Articole funerare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.500 RON
Valoare atribuită
1.500 RON
Data publicării
18.05.2026 11:46
Termen limită
23.05.2026 17:00
Data finalizării
18.05.2026 12:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.500 RON

din 1.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.