Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lavete laveta universale din microfibra 30x40cm 4 buc/set SONIC CLEAN
- Număr anunț
- DA40408309
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR 3 MANGALIA (CUI 29067041)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
- Cod CPV
- 39525800-6 · Carpe pentru curatat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20,25 RON
- Valoare atribuită
- 20,25 RON
- Data publicării
- 18.05.2026 09:20
- Termen limită
- 23.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 18.05.2026 13:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
20,25 RON
din 20,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro