Ofertă acceptată Cumpărare directă

CAMIN APOMETRU SUPRATERAN PARAGEL DN25 PAVAJ-COMPLET ECHIPAT

Număr anunț
DA40410578
Autoritate contractantă
COMPANIA DE APA "ARIES" S.A. (CUI RO20330054)
Furnizor / câștigător
AMP GRUP SRL (CUI RO23207235)
Cod CPV
44617200-0 · Compartimente pentru contoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
51.000 RON
Valoare atribuită
51.000 RON
Data publicării
18.05.2026 10:42
Termen limită
23.05.2026 17:00
Data finalizării
18.05.2026 12:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

51.000 RON

din 51.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.