Ofertă acceptată Cumpărare directă

Diverse scule pentru Serviciul Sera si Spatii Verzi

Număr anunț
DA40402842
Autoritate contractantă
Municipiul Pascani (CUI 4541360)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44510000-8 · Scule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.784,31 RON
Valoare atribuită
11.784,31 RON
Data publicării
15.05.2026 11:43
Termen limită
20.05.2026 17:00
Data finalizării
18.05.2026 11:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.784,31 RON

din 11.784,31 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.