Ofertă acceptată Cumpărare directă

INSTALATIE APA RECE

Număr anunț
DA40394033
Autoritate contractantă
INCDA FUNDULEA (CUI RO20302550)
Furnizor / câștigător
COMTIB SRL (CUI RO13143037)
Cod CPV
44621111-0 · Radiatoare pentru incalzire centrala, altele decat cele electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.142,81 RON
Valoare atribuită
5.142,81 RON
Data publicării
14.05.2026 13:20
Termen limită
19.05.2026 17:00
Data finalizării
18.05.2026 10:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.142,81 RON

din 5.142,81 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.