Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de reeditare a Albumului de prezentare a județului Galați
- Număr anunț
- DA40411646
- Autoritate contractantă
- JUDETUL GALATI (CUI 3127476)
- Furnizor / câștigător
- TIPOGRAFIA PAPIRUS DIGITAL S.R.L. (CUI 40340494)
- Cod CPV
- 79970000-4 · Servicii de editare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 56.550 RON
- Valoare atribuită
- 56.550 RON
- Data publicării
- 18.05.2026 11:16
- Termen limită
- 23.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 18.05.2026 13:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
56.550 RON
din 56.550 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro