Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii software si consultanta
- Număr anunț
- DA40409552
- Autoritate contractantă
- MUZEUL JUDETEAN MURES (CUI 4323500)
- Furnizor / câștigător
- REY SOFTWARE (CUI 50791700)
- Cod CPV
- 72000000-5 · Servicii IT: consultanta, dezvoltare de software, internet si asistenta (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 21.000 RON
- Valoare atribuită
- 21.000 RON
- Data publicării
- 18.05.2026 10:10
- Termen limită
- 23.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 18.05.2026 10:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
21.000 RON
din 21.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro