Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie ulei hidraulic H46 , 2 bidoane la 20 litri

Număr anunț
DA40409494
Autoritate contractantă
SALUBRIZARE TIMISOARA SRL (CUI RO51241348)
Furnizor / câștigător
KLEMAT SRL (CUI RO11332757)
Cod CPV
09211000-1 · Uleiuri lubrifiante si agenti lubrifianti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
396 RON
Valoare atribuită
396 RON
Data publicării
18.05.2026 10:08
Termen limită
23.05.2026 17:00
Data finalizării
18.05.2026 10:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

396 RON

din 396 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.