Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET FLORI

Număr anunț
DA40400000
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ADMINISTARE A DOMENIULUI PUBLIC SLOBOZIA (CUI 7326960)
Furnizor / câștigător
FLORĂRIA CĂLIN S.R.L. (CUI 38790055)
Cod CPV
03451000-6 · Plante (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.880 RON
Valoare atribuită
18.880 RON
Data publicării
15.05.2026 09:48
Termen limită
23.05.2026 17:00
Data finalizării
19.05.2026 07:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.880 RON

din 18.880 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.