Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Calor Extra 1 - 4 To pt. CIAPAD GHEORGHENI și 1 To pt. CIAPAD TOPLIȚA
- Număr anunț
- DA40409273
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI HARGHITA (CUI 9798918)
- Furnizor / câștigător
- ROMPETROL DOWNSTREAM SRL (CUI RO12751583)
- Cod CPV
- 09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 44.743,80 RON
- Valoare atribuită
- 44.743,80 RON
- Data publicării
- 18.05.2026 10:00
- Termen limită
- 23.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 18.05.2026 12:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
44.743,80 RON
din 44.743,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro