Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Hepiflor Sacharomices Boulardii 250 mg x 10 cps
- Număr anunț
- DA40421912
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL"SF.IERARH DR.LUCA" ONESTI (CUI 4278825)
- Furnizor / câștigător
- ND PHARMA SRL (CUI 22082443)
- Cod CPV
- 33614000-7 · Antidiareice, antiinflamatoare si antiinfectioase intestinale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.376 RON
- Valoare atribuită
- 2.376 RON
- Data publicării
- 19.05.2026 10:00
- Termen limită
- 24.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 19.05.2026 12:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.376 RON
din 2.376 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro