Ofertă acceptată Cumpărare directă

AAB47H2ETD7 - Lucrari pregatitoare pentru asfaltarea strazii Mihai Eminescu din Municipiul Roman

Număr anunț
DA40388924
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL ROMAN (CUI 2613583)
Furnizor / câștigător
BOSTAN AMS CONSTRUCT S.R.L. (CUI 47792586)
Cod CPV
45233141-9 · Lucrari de intretinere a drumurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
89.370,25 RON
Valoare atribuită
89.370,25 RON
Data publicării
14.05.2026 09:49
Termen limită
23.05.2026 17:00
Data finalizării
19.05.2026 09:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

89.370,25 RON

din 89.370,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.