Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 16,5% sub estimat

Ac Seringa G18 (1.2 x 40 mm), Ace 25G (0.5 x 25mm), Ace 25G (0.5 x 25mm), Ac seringa 24G (0.55 x 2

Număr anunț
DA40376776
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRASOV (CUI 4384117)
Furnizor / câștigător
ALAMIR MEDICAL S.R.L. (CUI 35613121)
Cod CPV
33141320-9 · Ace medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.080 RON
Valoare atribuită
10.920 RON 16,5% sub estimat
Data publicării
13.05.2026 09:16
Termen limită
19.05.2026 17:00
Data finalizării
19.05.2026 09:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.920 RON

din 13.080 RON estimat 16,5%

Adjudecat la 83,5% din estimat · economie 2.160 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.