Ofertă acceptată Cumpărare directă

REPARATII -INTRETINERE STRAZI IN LOCALITATEA CHICHISA, COMUNA ROMANASI,JUDETUL SALAJ

Număr anunț
DA40412992
Autoritate contractantă
COMUNA ROMANASI (CUI 4291557)
Furnizor / câștigător
CIRO ENGINEERING S.R.L. (CUI 39527988)
Cod CPV
45233142-6 · Lucrari de reparare a drumurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
265.890,50 RON
Valoare atribuită
265.890,50 RON
Data publicării
18.05.2026 12:03
Termen limită
23.05.2026 17:00
Data finalizării
19.05.2026 07:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

265.890,50 RON

din 265.890,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.