Ofertă acceptată Cumpărare directă

CRENVUSTI CU PIEPT DE PUI; TOBA AFUMATA; PARIZER porc

Număr anunț
DA40419540
Autoritate contractantă
Spitalul de REcuperare Cardiovasculara " Dr. Benedek Geza" Covasna (CUI 4404559)
Furnizor / câștigător
BERTIS DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 48927835)
Cod CPV
15130000-8 · Produse din carne (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.731,60 RON
Valoare atribuită
4.353,58 RON
Data publicării
19.05.2026 08:13
Termen limită
24.05.2026 17:00
Data finalizării
19.05.2026 12:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.353,58 RON

din 3.731,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.