Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET ALIMENTE 1
- Număr anunț
- DA40417085
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT ALBA CA ZAPADA (CUI 17965618)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
- Cod CPV
- 15897300-5 · Pachete de alimente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.191,69 RON
- Valoare atribuită
- 1.191,69 RON
- Data publicării
- 18.05.2026 14:34
- Termen limită
- 23.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 19.05.2026 15:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.191,69 RON
din 1.191,69 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro